تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل تعمیر و ارتقا لپ تاپ
Tehran fix

تعمیر و ارتقا لپ تاپ

لپ تاپ ها برخلاف ظاهر جمع و جورشون ، دنیای بزرگی داخلشون دارن که با ارتباط و هماهنگی درست اجزاء سخت افزار، و هماهنگی نرم افزار ، مارو به دنیای اطلاعات و ارتباطات  وارد میکنه.

میشه گفت تکنولوژی صمیمی ترین دوستمونه و حتی زودتر از بقیه بهمون صبح بخیر میگه ، پس طبیعیه وقتی که مشکلی براش پیش بیاد یا درست کار نکنه نگرانش بشیم ، و حتی فکر اینکه کی قراره درستش کنه رو هم میکنیم ، چون هم توش کلی اطلاعات داریم و هم اینکه با نبودش هم کارا سخت پیش میره و اصلا پیش نمیره ، تازه از کجا بفهمیم که خوب درست شده؟

قابل بدونید کارشناس های ما اونقدر تو کارشون حرفه ای شدن که تو هرجایی از تهران میتونن به کمک شما بیان و روی یه میز کوچیک توی محل کار یا خونه ی شما با حضور خودتون دستگاه رو باز کنن و باهم عیب یابیش میکنید ، آره باهم دیگه J تیم ما همه جوان هایی هستن که به کارشون عشق دارن و اگه شما هم علاقه مند باشید با توضیح روند کار باهم دیگه به اطلاعات عمومی مون هم اضافه میشه.

روند تعمیر در تهران فیکس راحته و پس از ثبت سفارشتون در سایت ، ما باهاتون تماس میگیریم تا راجب مشکل دستگاه باهم صحبت کنیم و سپس ، کارشناس مربوطه با لوازم مورد نیاز و ابزار سخت افزار و نرم افزار که همیشه همراهشون هست پیش شما میان و دستگاه رو باب میل شما درست میکنه و براتون ضمانتش میکنه.

توجه داشته باشید که درصورت نیاز به تعویض قطعه جنس های مختلف با کیفیت و کارایی های مختلفی هست که نسبت به تصمیم و نیاز شما بهتون پیشنهاد داده میشه ، درصورت امکان بهتره همون قطعه اصلی دستگاه تعمیر بشه و اگه نشه مجبوریم عوضش کنیم.

دستگاه پس از تعمیر، پلمپ میشه و ضمانت تقدیمتون میشه که از ضمانت خود قطعه جدا بوده و شامل خدمات نیز میشود.

برخی از مشکلات رایج لپ تاپ ها و روش تستشون رو باهم بخونیم:

  1. روشن میشه ولی تصویر نداریم: دستگاه رو با HDMI به تلویزیون وصل میکنیم ، اگه تصویر داد ، مشکل از ال سی دی و یا معمولا فلت ال سی دی که قطعه ای اصتحلاکی هستش میتونه باشه.

اما اگه تصویر نداشته باشیم همچنان میتونه مشکل از رم و یا کارت گرافیک و در بعضی مواقع سی پی یو هم باشه.

  1. صفحه آبی و یا ریست کردن مداوم: میتونه مشکل نرم افزاری باشه و با تعویض ویندوز و یا بروزرسانی BIOS مادربرد مشکل برطرف بشه اما درصورت ادامه روند بهتره از دستکاری بیشتر جلوگیری کنید تا دیاگ و ریکورد دستگاه که نشون دهنده ارور های قدیمی بایگانی شده هست پاک نشه تا فرد متخصص بتونه با بررسی اونها سریع تر مشکل رو دربیاره.
  2. دستگاه به اینترنت وصله ولی مرورگر باز نمیکنه: معمولا به علت استفاده از فیلترشکن های رایگان این مشکل به وجود میاد و با پاک کردن اون مشکل حل میشه ، درغیر این صورت dns ها باید دوباره ست بشن.
  3. شکستن لولا: دستگاه ضربه که میخوره و لولا میشکنه معمولا وقتی که در لپ تاپو ببندیم شکستگی بیشتر میشه و باید هردو شست رو محکم روی محل شکستگی فشار بدید تا درز در لپ تاپ بسته بشه و سپس اونو میبندیم ، بهتره درشو باز نکنید و با تماس بگیرید تا با نوشابه بیام دورهم بازش کنیم J

شارژ زود خالی میکنه: خوب باید باتریشو عوض کنیم اما اگه به باتری احتیاج نداریم ، بهتره اون رو از دستگاه خارج کنیم تا باتری فرسوده به مدار شارژ لپ تاپ آسیب نرسونه.

 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
تهران فیکس
سامانه اعزام کارشناس به محل
36+
تعداد تکنسین
92%
درصد رضایت
1950
تعداد درخواست آنلاین
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
نظر مشتریان
کامپیوتر
خیلی سریع مشکل کامپیوتر رو تشخیص دادن و لوازم همراهشون کامل بود بدون هیچ معطلی کامپیوترو ارتقا دادن - رحیمی -
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
نظر مشتریان
شبکه
کابل کشی رو خیلی با سلیقه و شیک تحویل دادن در مجموع راضی بودم ممنون - لیزر عدالت -
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
نظر مشتریان
سخت افزار
ممنون از سرویس سریعتون - محمد -

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم

۰۹۱۰۱۷۵۴۳۰۱