تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل آنتی ویروس و بازیابی اطلاعات
Tehran fix

آنتی ویروس و بازیابی اطلاعات

آیا سیستم من به آنتی ویروس نیاز داره؟

معمولا آنتی ویروس ها روی سیستم عامل ویندوز بسترسازی میشن و خوب ما ازWindows 7  هم Anti Virus داریم و هم Firewall  پس چرا بازم  میگیم نیازه

خوب مهم ترین دلیل اون رو میشه تخصصی بودن شرکت های آنتی ویروس مثل ESET و Kaspersky که تمرکز مستقیم آنها روی ویروس ها،کرم ها و بدافزار ها هست نام برد و  Microsoft با اینکه یکی از بزرگترین تولید کننده های نرم افزار در دنیاس اما باز هم سیستم عامل خودش رو یدک  میکشه و حتی تو Internet Explorer هم اینو  ثابت کرده ، البته در Windows 10 و Windows 11 تا حد زیادی بهبود و پیشرفت چشم گیری در آنتی ویروس خودش داشته.

برای کسانی که ویندوز رو به صورت کرک و رایگان اکتیو میکنن هم لازمه چرا؟ چون که آپدیت های دیتابیس Data Base آنتی ویروس ویندوز با خود آپدیت های ویندوز تو یه Package هست و یکیه ، به همین امر چون ویندوز ما کپی هست و آپدیتش رو بستیم ، پس آنتی ویروسمون هم آپدیتش بستس و سیستم ما فاقد هرگونه امنیت هستش که باید روش آنتی ویروس مجزا نصب بشه.

در ویندوز سرور ها همیشه باید آنتی ویروس نصب باشه چون مرکز اصلی اطلاعات و پشتیبانیمون هست پس حتما بهتره مجموعه Small Office کسپراسکی رو نصب و بروز داشته باشید.

درغیر موارد بالا و داشتن سیستم عامل اورجینال خود Microsoft نیازی به نصب آنتی ویروس نیست.

ویروس کشی اطلاعات ویروسی و غیرقابل اجرا

ما اینجا در تهران فیکس اطلاعات شما رو با هرمقدار پیچیدگی و بهم ریختگی که داشته باشه برمیگردونیم در صورتی که شرایط زیر رو داشته باشه:

  1. روی فایل ها زیاد کار نشده باشه و نسخه اصلی باشه.
  2. روی سیستم ویروسی ، آنتی ویروس نصب نکنید چون اصل اطلاعات رو ممکنه پاک کنه.
  3. درحدالمکان سیستم به اینترنت متصل نباشه.
  4. روی هارد اطلاعات جدیدی نصب نشه به سرعت کار تسریع میبخشه.

ما با استفاده از ابزارالات ریکاوری پیشرفته مانند PC3000 و Dolphin اقدام به بازیابی اطلاعات شما میکنیم و سپس با تمیز کردن کدهای اصلی اطلاعات شما اون رو پاکسازی میکنیم ، سپس اون رو به ویندوز امن و بستری مناسب برای اطلاعاتتون انتقال میدیم.

برای داشتن کامپیوتر و محیط کاربری امن بهتره همیشه از سیستم عامل های بروز و اورجینال استفاده بشه که علاوه بر پیشرفت و راحتی در کار ، استاندارد های امنیت بالاتری داره و از حملات ویروس ها ، کرم و بدافزارهای تروجان در امان میمونیم.

با این حال شرکت هایی هستن که تخصصی روی آنتی ویروس ها فعالیت میکنن که از خود سیستم عامل ها ، آنتی ویروس های قوی تر و کتاب خانه های بروز تری دارن و هم هزینه ی به مراتب کمتری نسبت به  کل سیستم عامل دارن که میتونن امنیتی بی نظیر رو برامون فراهم کنه.

با سرویس خدمات در محل تهران فیکس باهم دیگه یک ساعت فاصله داریم و میتونی کارشناس رو به محل خودتون بیارید تا روند تعمیر رو مشاهده کنید و هم وقتتون رو نگیره ، همچنین خدمات ما 6 ماه ضمانت نامه داره که تقدیمتون میشه و دستگاهتون پلمپ میشه.

 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
تهران فیکس
سامانه اعزام کارشناس به محل
36+
تعداد تکنسین
92%
درصد رضایت
1950
تعداد درخواست آنلاین
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
نظر مشتریان
کامپیوتر
خیلی سریع مشکل کامپیوتر رو تشخیص دادن و لوازم همراهشون کامل بود بدون هیچ معطلی کامپیوترو ارتقا دادن - رحیمی -
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
نظر مشتریان
شبکه
کابل کشی رو خیلی با سلیقه و شیک تحویل دادن در مجموع راضی بودم ممنون - لیزر عدالت -
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
نظر مشتریان
سخت افزار
ممنون از سرویس سریعتون - محمد -

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم

۰۹۱۰۱۷۵۴۳۰۱