تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل تعمیر مادربرد و گرافیک
Tehran fix

تعمیر مادربرد و گرافیک

مادربرد و کارت گرافیک طراحی پیچیده ای دارن و بهتره یه سری پیش نیاز هارو باهم مرور کنیم تا در کمترین زمان و بهترین کیفیت تعمیر رو داشته باشیم چون تا ندونیم با چه مریضی طرف هستیم نمیتونیم دکتر مناسبش رو پیدا کنیم .

 

عیب یابی:

مادربرد به صورتی طراحی شده که زمان روشن شدن ، دستگاه تمام قطعات روی برد (chipset و IC) و ارتباط بین Cpu و Ram رو کاملا بررسی میکنه و اگر مشکلی باشه بالا نمیاد یا با چنتا بوق به ما مشکلش رو میگه که تعداد و ضرب بوق ها مارو رهنمایی میکنه.

پس اگه مادربرد بالا نیاد کل مادربرد نسوخته و نیاز به عیب یابی داره که باهم بررسی میکنیم:

باید Cpu و Ram هارو تست کنیم که از ارتباط بینشون مطمن بشیم و بعد از اون مشکل میشه از مادربرد که باید با اتصال برد دیاگ ، کد دیاگ مادربرد رو بخونیم و نسبت به اون قطعه ایراد دار روی مادربرد رو تعویض و تعمیرش کنیم.

برای تست کارت گرافیک بهتره اقدامی انجام ندید و به دست مرکز تهران تعمیر بسپریدش چون درصورت هم جریانی و یا اتصال ، امکان صدمات بیشتر با ورود ولتاژ به مدار وجود دارد که باعث خرابی بیشتر میشود.

 

تعمیرات تخصصی مادربرد و گرافیک اصولا کاری تخصصی بوده و نیازمند علم ، مهارت و ابزارالات مجهز میباشد به همین منظور اگر آدم فنی هستید میتونید موارد بالا رو چک کنید ولی بیشتر از این از راه دور نمیتونم کمکتون کنم ، پس با ما تماس بگیرید تا ما براتون کارشناس مربوطه رو بفرستیم که هم عیب یابی و هم تعمیرش کنه.

عیب یابی به صورت رایگان هست و هزینه ای نداره اما درصورت ارسال کارشناس هزینه ایاب ذهاب گرفته میشه.

مادربرد و گرافیک پس از تعمیر نصب ، تست کامل در حضور کاربر و دستگاه پلمپ میشه.

تعمیرات ما 6 ماه ضمانت داره .

قیمت ها برحسب نرخ اتحادیه هست.

 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل
 تهران فیکس - تعمیر لپ تاب و موبایل در محل